Lihula Gümnaasiumi jalgpallipoisid tulid üleriigilisel kooliturniiril  viiendaks - Lääne Elu
Lihula Gümnaasiumi jalgpallipoisid tulid üleriigilisel kooliturniiril viiendaks - Lääne Elu

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 27 aastat meie koolide imelist jalgpalli  Läänemaal!!!
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 27 aastat meie koolide imelist jalgpalli Läänemaal!!!

Laulasmaa Kooli Klooga koolimaja spordisaal - Sport.ee

Tabasalu Kool 35 - Tabasalu noored jalgpallurid murdsid end Gothia Cupile.  Pühapäeval, 25. mail toimus Kotka staadionil traditsiooniline noorteturniir  jalgpallis Kotkas Cup SKF karikale. Kümnendat korda toimunud turniiril  osalesid 2005 a. sündinud
Tabasalu Kool 35 - Tabasalu noored jalgpallurid murdsid end Gothia Cupile. Pühapäeval, 25. mail toimus Kotka staadionil traditsiooniline noorteturniir jalgpallis Kotkas Cup SKF karikale. Kümnendat korda toimunud turniiril osalesid 2005 a. sündinud

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi soetab trennilastele uued saalijalanõud -  Lääneranna Teataja
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi soetab trennilastele uued saalijalanõud - Lääneranna Teataja

Haapsalu linna algkool võitis saalijalgpalliturniiri! | HLA – Haapsalu  Linna Algkool
Haapsalu linna algkool võitis saalijalgpalliturniiri! | HLA – Haapsalu Linna Algkool

Jalgpallurid võitlevad kahel rindel Ehitamisel oluline ... - Harku vald

Parim kool jalgpallis on Haapsalu linna algkool - Lääne Elu

AK ⟩ Kooli hoolekogu protokollid: palitu ostuks raha ei jätku - Tänane leht

Läänemaa koolispordiliidu saalijalgpallimeister on Haapsalu Linna Algkool I  võistkond | HLA – Haapsalu Linna Algkool
Läänemaa koolispordiliidu saalijalgpallimeister on Haapsalu Linna Algkool I võistkond | HLA – Haapsalu Linna Algkool

Metsküla Algkool võitis Lõuna-Läänemaa noorte saalijalgpalli karikasarja -  Lääneranna Teataja
Metsküla Algkool võitis Lõuna-Läänemaa noorte saalijalgpalli karikasarja - Lääneranna Teataja

Tabasalu Kool 35 - 4. mail peeti Põlvas vabariiklik finaalturniir jalgpallis  1.-5. klassidele. Meie koolist pääsesid finaalvõistlustele tüdrukute ja  poiste võistkond, kes mõlemad saavutasid tubli 3.koha. Tüdrukute  võistkonnas mängisid: Melani Lisandra ...
Tabasalu Kool 35 - 4. mail peeti Põlvas vabariiklik finaalturniir jalgpallis 1.-5. klassidele. Meie koolist pääsesid finaalvõistlustele tüdrukute ja poiste võistkond, kes mõlemad saavutasid tubli 3.koha. Tüdrukute võistkonnas mängisid: Melani Lisandra ...

jalgpalli-päevalaager-2020-page0001 – Lindi Lasteaed-Algkool

Haapsalu algkool sai jalgpalli osavusfestivalil 11. koha - Lääne Elu

AHULA LASTEAED - ALGKOOL: Jalgpallitrenn

Jalgpall on lahe | Noarootsi Kool

Klooga Kool - Eestilapsed

Sellel nädalal toimusid Tallinna... - Tallinna Südalinna Kool | فيسبوك

Tabasalu Kool 35 - 21.detsembril toimus Kalevi Spordihallis maakoolide  jalgpalli aastalõputurniir 7.- 9. klasside tütarlastele. Meie kool osales  kahe võistkonnaga, kuni 8. klass ja 9. klass, kokku osales turniiril 10  tütarlaste võistkonda.
Tabasalu Kool 35 - 21.detsembril toimus Kalevi Spordihallis maakoolide jalgpalli aastalõputurniir 7.- 9. klasside tütarlastele. Meie kool osales kahe võistkonnaga, kuni 8. klass ja 9. klass, kokku osales turniiril 10 tütarlaste võistkonda.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Trinity Õismets lõi 17 aastasena  Meistriliigas värava!
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Trinity Õismets lõi 17 aastasena Meistriliigas värava!